ZOBACZ TAKŻE

O FIRMIE

Firma jest spółką jawną, z całkowicie polskim kapitałem. Prowadzimy szeroką działalność. Zajmujemy się od 25 lat produkcją elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu, a od ponad 15 lat budujemy domy i mieszkania w Plewiskach koło Poznania.

Jesteśmy założycielem i członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich.
Naszą dewizą – jest poznańska solidność. Dlatego, też nie oszczędzamy na materiałach użytych do budowy.
 

 

Stosujemy najlepiej sprawdzające się materiały w naszej strefie klimatycznej np. pustaki ceramiczne typu Porotherm, dachówkę Brass, okna na profilu VEKA. Ogrzewanie lokali zapewniają piece gazowe renomowanej firmy Viessmann, a instalacje centralnego ogrzewania, wody konsumpcyjnej i użytkowej są wykonane w miedzi.

Oferowane domy i mieszkania sprzedajemy aktem notarialnym jako pełną własność (wszystkie posiadają odrębną Księgę Wieczystą). Jest to budownictwo bezczynszowe. Płacimy tylko za zużyte media i podatek od nieruchomości.

Lokalizacja naszych inwestycji

Plewiska graniczą z Poznaniem. Zapewnia to doskonały dojazd do centrum miasta - nowa ulica Głogowska, węzeł autostrady A2 Warszawa – Berlin, obwodnica Poznania S11 i w niedalekiej przyszłości przebudowana ulica Grunwaldzka oraz wiadukt łączący Poznań z Plewiskami.

Plewiska znajdują się w bezpośredniej otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego – blisko do lasów, jezior. Jednocześnie dogodna lokalizacja dla dalekich wyjazdów (omijamy centrum Poznania ).

W granicy Plewisk są duże supermarkety, a w samych Plewiskach jest wiele sklepów, punktów usługowych, szkoła, przedszkola itp. Korzystamy z lokalnej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej (opłaty niższe niż w Poznaniu).

 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright PREBENA TWÓJ DOM 2013.
Oprogramowanie: InfraCOM / Wykonanie: MSLED